Poznaj mnie

Witam

Nazywam się Anna Sawicka. Ukończyłam Krakowską Wyższą Szkołę Promocji Zdrowia na kierunku kosmetologia oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie na kierunku ekonomia – strategie rozwoju i doradztwo ekonomiczne.

Doświadczenie zawodowe

Profesjonalnie kosmetologią zajmuję się od 2008 roku. Po czterech latach pracy w gabinecie rozpoczęłam współpracę z firmą ITP S.A. jako szkoleniowiec. Tematem prowadzonych przeze mnie szkoleń były najnowocześniejsze technologie wykorzystywane we współczesnej kosmetologii i medycynie estetycznej. Szkolenia prowadziłam na terenie całej Polski i za granicą (Włochy oraz Anglia) dla gabinetów kosmetologicznych, obiektów SPA oraz klinik medycyny estetycznej.

Szkolenia

Uczestniczyłam w wielu szkoleniach, prowadzonych przez światowych producentów jak Palomar, Pollogen, Medical Storz czy Alma Lasers podczas których nabyłam ogromną wiedzę na temat urządzeń i procedur zabiegowych. Miałam przyjemność również odwiedzić siedzibę LPG Endermologie we Francji i przyjrzeć się z bliska różnym modelom endermologii oraz ich zastosowaniu. Zostałam pierwszym z dwóch certyfikowanych szkoleniowców z endermologii na terenie Polski. Byłam również głównym szkoleniowcem z platform laserowych Harmony firmy Alma Lasers.

Wykłady

Z ramienia Itp. S.A. prowadziłam wykłady na uczelniach takich jak KWSPZ w Krakowie, Collegium Medicum w Bydgoszczy, Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Szkolenia pozostały moją wielką pasją i aktualnie prowadzę je już pod szyldem mojej firmy Hi-Tech Training.

Master Trener

Za rzetelność w wykonywaniu swojej pracy, wiedzę oraz opiekę nad klientami na najwyższym poziomie zostałam nagrodzona stanowiskiem Master Trenera.

Współpraca

Aktualnie współpracuję z Zakopiańskim gabinetem medycyny estetycznej Pure Clinic, w którym wykonuję zabiegi na urządzeniach. To pozwala mi ciągle się rozwijać oraz być na bieżąco z wchodzącymi technologiami na polski rynek.