Referencje

Ania to najlepszy szkoleniowiec jakiego poznałam. Z każdym problemem, niejasnością można się do niej zgłosić. Osoba z ogromną wiedzą, zawsze życzliwa i uśmiechnięta.

Martyna Porzych, właścicielka

Szkolenia z Anią to jak podróż do świata technologii. Każdą kwestię potrafi wytłumaczyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Tworzy świetną atmosferę, która sprzyja pochłanianiu nowej wiedzy

Lek. Aleksandra Porębska, lekarz medycyny estetycznej

Z Panią Anią odbyliśmy szkolenia z laseroterapii. Najtrudniejsze pojęcia i i zawiłości związane z technologią wytłumaczyła nam w bardzo przejrzysty sposób. Dzięki szkoleniu nabyliśmy wiedzę i większą pewność siebie w wykonywaniu procedur laserowych

Aleksandra Matuszewska, manager

Współpracujemy z Panią Anią w zakresie szkoleń z obsługi urządzeń już od dawna. Jej doświadczenie, wiedza i pozytywna energia, którą emanuje sprawia że każde szkolenie jest bardzo wartościowe i profesjonalne. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy Panią Anię.

Dr n. med. Katarzyna Mierzwińska, właścicielka

Wiedza merytoryczna, doświadczenie i doskonała umiejętność przekazywania wiedzy. Świetna współpraca między szkoleniowcem, a naszą załogą. Przy tym wszystkim otwarta i szczera relacja, która dawała nam poczucie, że naprawdę Jej zależy na naszym sukcesie. Ania Sawicka jest świetnym szkoleniowcem godnym polecenia!

Marzena Zalepa, właścicielka

Z Panią Anią Sawicką współpracujemy od samego początku. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, cierpliwość i uśmiech od ucha do ucha – to kilka z wielu zalet Pani Ani 🙂 Jeśli zależy Wam na szkoleniu i opiece na najwyższym poziomie to nie możemy polecić nikogo innego.

Zespół Lange Medical Clinic

Szkolenie, które przeprowadziła Pani Ania dla Naszego zespołu było na bardzo wysokim poziomie. Zostały omówione wszystkie aspekty teoretyczne dotyczące technologii, a w drugiej części spotkania mieliśmy możliwość zapoznać się z urządzeniem praktycznie wykonując kilka zabiegów pod okiem Pani Ani. Polecamy gorąco jej usługi.

Zespół Artimex

Pani Ania to osoba bardzo zaangażowana. W sposób profesjonalny podchodzi do swojej pracy. Nie wspomnę o kompetencjach, które wykraczają poza przeciętne 🙂 Pani Ania przeprowadziła w moim gabinecie szkolenie z endermologii, fali uderzeniowej i fali radiowej. Mój zespół dowiedział się w jaki sposób łączyć te zabiegi aby osiągnąć maksymalne efekty terapii. Jeśli pojawiają się jakiekolwiek zapytania, Pani Ania zawsze stoi w gotowości by nam pomóc. To przemiła i cierpliwa osoba. Dziękuję Pani Ani za wszystko!

Dorota Grzebisz, właścicielka

Podnieś swoje kwalifikacje i poczuj się bezpiecznie z technologią

Zainwestuj w szkolenia